Meelis Krik

Olen alati väärtustanud kunsti, moodi ja ilu. Üle kahekümne aasta tagasi tegin tutvust põneva jumestuskunstiga, millest tänaseks on õnnekombel saanud minu töö ja hobi. Olen veendunud, et juhuseid ei ole olemas!

Põhjalikud õpingud ja järjepidevus avasid mulle uksed imelisse meigikunstimaailma nii Eestis, kui välismaal. Meigikunsti põhiteadmised ja oskused omandasin ma Eesti tippjumestuskunstniku, Katrin Sangla juhendamisel õppides. Sealt liikusin edasi juba profijumestaja elukutse suunas.

Pidev enesetäiendamine ja sihikindlus on andnud mulle võimaluse osaleda edukalt erinevatel rahvusvahelistel konkurssidel nii Skandinaavias ja Baltikumis kui Venemaal. Oma mitmete rahvusvaheliste autasude krooniks pean diplomit „Parimatest Parim“ maailma tasemel tunnustatud võistlustelt „Intercoiffure Mondial Russia“.

Läbi meigikunsti saan ühendada inimese isiksuse ja välise ilu!

Meelis Krik omab Jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust.

@meeliskrik

Anna Izotova

Kui visade meeste kohta öeldakse „self-made man“, siis minu kohta võib öelda „self-made girl“. Visa töö ja pidev enesetäiendamine on minu jaoks väga tähtsad. Täiendan pidevalt oma erialaseid oskusi ja teadmisi ning täna annan neid edasi ka teistele.
Hoian ennast kursis ilumaailma uuemate trendidega ja olen teadlik nii uutest stiilidest kui toodetest. Juba mitu aastat olen osalenud jumestajana erinevates teleprojektides ja samas suurtel rahvusvahelistel üritustel. Ka tuntud telenäod, kes teid hommikul ekraanilt tervitavad, on istunud minu meigitoolis ja saanud varahommikul särava jume.

Lisaks meigimaailmale huvitab mind foto ja videomaailm, tunnen ennast väga koduselt selles valdkonnas. Lasen oma loovusel lennata ja on rõõmustav, et paljud on saanud minu fotodest ja videotest inspiratsiooni.
Oma olulisemaks saavutuseks jumestuskunstnikuna pean osalemist Eesti lahtistel meistrivõistlustel jumestamises, kus jõudsin esikolmikusse ja hiljem tunnustati mind Eesti aasta meigikunstniku tiitliga.
Olen õnnelik inimene, sest saan teha oma unistuste tööd!


@annaizo.makeup

@izomakeup