Kristel Aaslaid
Glamest meigikool on suurepärane alustala meigikunsti põnevas maailmas. Anna ja Meelis võtavad iga õpilase oma tiiva alla ja tekitavad tunde, nagu oleksid kodus. Alati toetavad ja julgustavad. Koolis käia on nii tore, sest seal peeglite ees tekib mõnus perekond, kelle juures on äge igasugu uusi asju proovida. Loovus saab sealt head tiivad!


    Triinu Paomets
GlamEST meigikool andis mulle tugeva aluse läbi löömaks meigimaailmas. Parimate õpetajate käe all, kes ei andnud mu osas kunagi alla, sain selgeks mitmed väärtuslikud tehnikad ilu kui kunsti loomiseks. Õhkkond oli alati sõbralik ja lõbus, ning nii ongi kõige produktiivsem midagi uut õppida. Tänaseks on nii Anna kui Meelis jätnud mu ellu tugeva jälje ja mõtlen neist kui väga headest sõpradest, kelle poole võin alati mõne küsimuse tekkimisel pöörduda.


Tuuli Rand
Kui sul on soov saada meigikunstnikuks, siis Anna ja Meelis on just need inimesed, kes annavad Sulle kõik vajalikud teadmised, et sinust saaks väga hea jumestaja. Nad jälgivad sinu tööd piisavalt, samas annavad sulle ka ruumi vigu teha, peale mida annavad omaltpoolt konstruktiivse vajaliku kriitika, et saaksid aina paremaks. Kvaliteetne kool, super juhendajatega, kelle all isiklikult tundsin tohutut ning kiiret arengut ja soovitan seda kõigile, kellel vähegi huvi on meigimaailma kohta.


Jekaterina Rudak


GlamEst meigikooli soovitaks ma kõigile kes tahaks puhtalt enda jaoks õppida või endale elukutset leida meigi valdkonnas. Õpetajad oskavad oma tööd ning suudavad ka inspireerida sind. 
Olen alatiseks tänulik et tulin siia õppima ja tutvusin toredate inimestega! Väärt kõike!Alina Privalova
Я знакома с Меэлисом уже 20 лет. Помимо дружбы, конечно нас связывают интересные проекты и участие в модных событиях. Меэлис профессионал с большой буквы, художник и волшебник. 8 лет он является моим постоянным телевизионным визажистом и готовит меня к съёмкам программы «Модное утро» на канале 3+. Не могу не сказать про Анну Изотову, которая также делает мне макияжи для тв проектов и они всегда идеальны! Сажусь к ним в кресло и всегда доверяю их вкусу. Каждый макияж не похож на предыдущий, но почерк мастеров всегда узнаваем!