Meelis Krik

Meelise kunsti ja ilu väärtustav ellusuhtumine on talle omane varajasest noorusest. Soov ühendada inimese isiksus ja väline ilu viis ta läbi iseseisvate katsetuste Eesti jumestusmaailma ühe tuntuima tegija, Katrin Sangla juurde.

Pärast põhjalike õpinguid Katrini juures on Meelis jätkanud õppimist ja ilu otsimist ning visadus on ta viinud paljudele rahvusvahelistele konkurssidele nii Skandinaavias, Baltikumis ja Venemaal, kus konkurendid on tunnustanud eelkõige Meelise head värvitunnetust, nägemust, stiili ja äärmiselt viimisteletud töökvaliteeti.

Seda viimast tõestavad ka arvukad rahvusvahelised autasud. Näiteks diplom „Parimatest Parim“ maailma tasemel tunnustatud võistlustelt „Intercoiffure Mondial Russia“.


Anna Izotova

Kui visade meeste kohta öeldakse „šelf-made man“, siis Anna Izotova kohta võib öelda „šelf-made girl“. Visa töö ja pidev enesetäiendamine on Annale väga tähtis.

Nüüd annab ta oma jumestusoskusi edasi ka teistele. Anna on kursis ilumaailma uuemate trendidega teades põhjalikult nii uusi stiile kui tooteid.

Tundes ennast väga koduselt nii foto- kui videomaailmas, on paljud saanud inspiratsiooni ka tema fotodest ja videotest. Paljud telenäod, kes teid hommikul ekraanil tervitavad, on saanud varahommikul särava jume just tänu Annale.

Eesti lahtistel meistrivõistlustel jumestamises Anna sai esikolmikusse ja hiljem kuulutati ta Eesti aasta meigikunstnikuks. Juba mitu aastat on Anna osalenud jumestajana erinevates teleprojektides ja samas suurtel rahvusvahelistel üritustel.